Váš program se nepodařilo aktualizovat.
Přidat do programu

Český Krumlov z vodní hladiny

  • Aktivní Aktivní

EDIT 13. 3. 2020

DOČASNĚ UZAVŘENO - TEMPORARILY CLOSED - VORÜBERGEHEND GESCHLOSSEN

Krásy Českého Krumlova můžete obdivovat i jinak než běžný pěší návštěvník města, a to z hladiny meandrující řeky Vltavy.

Pokud při návštěvě Českého Krumlova chcete vyrazit na vodu a máte málo času, pak je ideální volbou vodácký okruh Českým Krumlovem. Při okružní plavbě uprostřed památkové rezervace UNESCO si vychutnáte pohodlnou a bezpečnou jízdu. Na trase uvidíte starobylé domy, četné památky a především areál hradu a zámku, dominantu města.

Délka trasy: 1,5 km

Doba trvání: cca 30 minut

Počet sjezdů na trase: 4 km (Český Krumlov)

V samotném Českém Krumlově najdete několik agentur, které nabízejí pronájem lodí, raftů a veškerého vodáckého vybavení, a to jak jednotlivcům, tak i velkým skupinám. Součástí služeb bývá i zajištění zkušeného instruktora i přeprava osob na místo startu a z cíle plavby. Pokud vás láká netradiční zážitek z jízdy na raftu, můžete vyzkoušet nabídky zdejších agentur nabízejících noční splutí s kvalifikovaným instruktorem. Plně si tak vychutnáte krásu nasvícených památek zrcadlících se na hladině naší nejznámější jihočeské řeky.

Vybírat samozřejmě můžete z jednodenních či vícedenních výletů po řece. K nejoblíbenějším vodáckým trasám patří tyto úseky:

Vyšší Brod – Český Krumlov (35 km; 6-8 hodin) 
Rožmberk – Český Krumlov (25 km; 4-6 hodin) 
Zátoň – Český Krumlov (15 km; 2-4 hodiny) 
Větřní – Český Krumlov (5 km; 1-2 hodiny) 
Český Krumlov – Zlatá Koruna (15 km; 2-4 hodiny) 
Český Krumlov – Boršov (33 km; 6-8 hodin) 
Zlatá Koruna – Boršov (21 km; 4-6 hodin) 

Pro více informací: www.ckrumlov.info

Zpět