Advent a Vánoce v Krumlově a okolí

Zazpívat si koledy pod širým nebem, bavit se v průvodu andělů, popíjet punč na nejkrásnějším náměstí… To vše zahaleno do sváteční atmosféry. Advent a Vánoce mají v Českém Krumlově svůj nezaměnitelný půvab.

Vánoční trh na náměstí Svornosti v Krumlově, hudebně poetické rozsvícení vánočního stromu, mikulášská nadílka, Ježíškova pošta, andělský průvod městem, adventní a vánoční koncerty, betlémy, vánoční pohádky a mnoho dalšího z programu osloví malé i velké. Kouzelným završením předvánočního období je pak Živý Betlém – ztvárnění biblického příběhu za působivého hudebního doprovodu.

Vánoční trhy a betlémy

Vaše první kroky po příjezdu do předvánočního Krumlova určitě povedou za vůněmi a melodiemi vánočního trhu na náměstí Svornosti. Najdete tu pestrou gastronomickou nabídku, výrobky s vánoční tematikou, tradiční řemeslné výrobky.

Živý betlém
Holubovský adventní trh
Kudy k Betlému | betlémy v Českém Krumlově
Vánoční trh v Českém Krumlově

Nadílka zážitků pro děti

V adventním programu je pamatováno samozřejmě i na děti – od mikulášské nadílky, přes Ježíškovu poštu, andělský průvod městem až po sobotní programy v Klášterech. Krumlovský advent si užije celá rodina.

Medvědí Vánoce
Živý betlém
Andělský průvod městem
Ježíškova pošta