Přidat do programu

Funpark Panda

Funpark Panda, to je zábava pro všechny. Tento zábavní park na ploše 2000 m2  je největším zábavním parkem v jižních Čechách. Nabízí velké množství atrakcí, díky kterým zažijete nevšední zážitky.

Funpark Panda je ideálním místem pro příjemně strávený den celé rodiny. Děti zažijí dobrodružství při zdolávání třípatrové prolézací věže s různými překážkami a nástrahami a vydovádět se mohou na velkých trampolínách a dalších atrakcích.

Funpark Panda však myslí i na ty úplně nejmenší, děti do 3 let. S ohledem na jejich bezpečí je pro ně vyhraněn speciálně oddělený prostor od ostatních atrakcí. V tomto hracím koutku mohou nejmenší děti rozvíjet a zdokonalovat své pohybové vlastnosti. Nalézají se zde např. kolotoče či skluzavka do bazénku s míčky.

Většina atrakcí v parku je konstruována i pro dospělé. Ti se tak mohou nechat strhnout dětmi a společně si s nimi zadovádět, nabízí se však i možnost relaxace v pohodlných sedacích vacích rozprostřených po herně a občerstvení v restauraci Fresh & Good restaurant. 

Více naleznete na https://www.funparkpanda.cz

Zpět