Plážový volejbal

Plážový volejbal

Čtyři hřiště pro stále populárnější sport na Vás čekají ve Sportovně relaxačním areálu

Plážový volejbal je oblíbenou aktivitou mnoha lidí a příjemná náplň volného času.

Sportovně-relaxační areál Hluboká nad Vltavou

Veřejností velice oblíbeným sportovištěm areálu jsou hřiště na plážový volejbal. Díky nepřekonatelnému pohledu na zámek Hluboká nad Vltavou patří k nejlépe situovaným hřištím v České republice.  K dispozici jsou čtyři upravované kurty. Koná se zde řada turnajů všech úrovní, které je možno sledovat z přilehlých tribun. V případě zájmu máte možnost vytvořit si i turnaj vlastní. 

Občerstvit se můžete zakoupením chlazených nealkoholických nápojů nebo nanuků přímo v půjčovně v těsné blízkosti kurtů. Atraktivní je také pohodlný vstup do řeky (molo).

web: www.areal-hluboka.cz 

Beach Ball, České Budějovice

Jedná se o první krytou halu pro plážové sporty v jižních Čechách, tedy i v Českých Budějovicích. V zimním období disponuje vyhřívaným pískem a zajišťuje tak komfortní podmínky pro hráče. Výhodou haly je, že se hráči nemusejí ohlížet na počasí.

K dispozici jsou 3 kurty, na kterých je možné hrát plážový volejbal, tenis, fotbal, atd. Na recepci areálu je možné si zapůjčit rakety a další pomůcky. Pro návštěvníky je zdarma wifi internet.

web: www.beachball.cz

Beach Park, České Budějovice

Park plážových sportů s osvětlením, které lze využít až do 22:00, je umístěno v parku poblíž historického centra Českých Budějovic nedaleko sportovní haly. Areál leží na oblíbené městské cyklostezce, vedoucí až na Hlubokou nad Vltavou. Beach Park poskytuje 6 kurtů na plážový volejbal, které lze přizpůsobit i pro ostatní plážové sporty jako fotbal, házená, tenis, atp.

web: www.beachareal.cz

Přístupnost

dle aktuální otevírací doby 

Vstupné

dle aktuálního ceníku 

Jak se tam dostanete

Parkoviště při objektu zdarma

Doporučená délka návštěvy

2 hodiny

Doplňující informace

Více na Facebooku nebo Instagramu.