Přidat do programu

Únikové hry U červeného koně

Vyřešte rébusy, splňte úkoly a pomozte získat slavnému vojevůdci zpět oko, o které přišel! Hra nabízí neobvyklé čerpání nápověd. Ty se hráčům, v případě jejich volby, zobrazují na herním zařízení bez zásahu supervizora hry. Na základě tohoto postupu si mohou účastníci svůj únikový výkon objektivně porovnat s jinými hráči. Hry se mohou zúčastnit i děti, doporučujeme věk hráčů od 12 let. Hra je určena pro skupiny dvou až pěti hráčů. Vhodné pro únikové začátečníky.

Úniková hra je skupinová zážitková aktivita pro 2-5 účastníků, kteří se nechají uzamknout v herní místnosti, ze které se musí dostat ven prostřednictvím vyřešení různých rébusů a úkolů.  Na tento únik mají hráči časový limit jedné hodiny.

Únikovou hru si může zahrát každý, kdo chce zažít netradiční zábavu se směsí překvapení, dobrodružství i napětí. Pro úspěšné zvládnutí hry není potřeba disponovat speciální fyzickou ani mentální zdatností. Je-li člověk nadšen pro hru, stačí mu pak trochu hravosti, důvtipu, zvládnutí týmové spolupráce a komunikace, aby si hru naplno užil. Ten, kdo si ve hře neví rady, může zažádat o nápovědu a užít si tak hru až do úplného konce.

V červnu 2016 jsme založili táborské centrum únikových her U Červeného koně v prostorách historického podzemí táborské radnice. Centrum budujeme, rozvíjíme a provozujeme na základě našich zkušeností z více než desetiletého působení v komunitě terénních šifrovacích her na kolech, na běžkách, v autech nebo pěšky, které aktivně hrajeme i pořádáme. Naší vizí je přiblížení netradičních zážitků širší veřejnosti v našem domovském kraji. Červený kůň je naše hobby ve volném čase a nabízíme ho dospělým i dětem.

Zpět