Dobroty vynášející do nebeských výšin

Dobroty vynášející do nebeských výšin

Přátelská pražírna „Nebe“ Prachatice Vám nabízí praženou výběrovou kávu prvotřídní kvality.

Kavárna a Pražírna Nebe vznikla na základě společné vášně pro dobrou kávu, jídlo i víno. A tak zde zelená kávová zrna přímo dovezená z italského Terstu vkládají v Prachaticích do válce pražícího stroje. Přímo v kavárně vzniká autentická káva pro zastavení s přáteli nebo jen tak pro osobní vychutnání.

Kávu odtud odebírají mimo jiné restaurační provozy, bary, kávoví nadšenci.. K dispozici mají různé druhy obalů - třívrstvé sáčky, papírové sáčky, krabičky, plechovky, dárkové balení. Kávu se zde připravuje ve špičkovém kávovaru značky La Marzoco. Majitelé kavárny také experimentují s farmářskými a speciálními kávami z celého světa. V kavárně mysleli i na hosty, kteří by si rádi kávu odnesli s sebou domu, a proto ji dle požadavku zákazníka dárkobě balí, ale i dokonce namíchají originální směs kávy. Zajímavostí kavárny je kávový program pro firmy, kdy dovedou udělat kávu na přání zákazníka a opatřit jí jeho logem.

A tak ať už přijdete s přáteli na sklenku dobrého vína, nebo si jen vychutnat „chvilku samoty“ nad  kávou a novinami, Kavárna a pražírna Nebe v Prachaticích je tu pro Vás a je připravena nabídnout své profesionální služby.

Přístupnost

celoročně