Přidat do programu

VÍLÍ STEZKA

Ideální tip pro rodiče či prarodiče kam s dětmi na výlet, ale také netradiční cíl školního výletu.
Bylo jednou jedno holé pole a byla jednou jedna parta lidí, kteří chtěli ve svých životech vytvořit něco, co bude mít smysl. Nejen pro ně, ale pro větší celek. A tak vznikla v říjnu 2016 první přírodní komunitní zahrada Naše zahrádka na poli velkém 3500 m2.
Dnes to již není holé smutné pole, ale krásná zahrada, která je každým dalším rokem šťavnatější a zdravější a plná barev. 
A víte o tom, že v naší zahradě máme velké pomocnice, které nám pomáhají se o zahradu starat a učí nás mnohé o přírodě? Jsou to naše víly a vy se s nimi můžete seznámit na naší Naučné Vílí stezce pro děti.


Vílí stezka pro děti každou neděli v červenci a srpnu 2021
Nemáte program na neděli? Přijeďte k nám na Rudolfov u Českých Budějovic. Budete hledat víly v zákoutích zahrady, dozvíte se něco zajímavého nejen o přírodních zahradách, ale také o důležitosti včel, stromů, vody i půdy v krajině a mnoho dalšího. Vstupným podpoříte rozvoj tohoto místa. Děkujeme vám za to, vaši zahrádkáři.

Navštívit můžete i minigalerii feng shui obrazů Ireny Kovářové a ve spolupráci s @tvorimesrdcem se můžete těšit na malý obchůdek s dárky pro radost, více na www.tvorimesrdcem.cz

Časový rozsah:
Max. 2 hodiny

Cena: 
50 Kč/ os. – pouze vstupné do zahrady, bez metodického průvodce na Vílí stezku
80 Kč/ os. – vstup na Vílí stezku s papírovým metodickým průvodcem
260 Kč/ zvýhodněné vstupné (4x osoba), vstup na Vílí stezku s papírovým metodickým průvodcem

Kdy k nám můžete přijet:
4. 7. 10:00 - 22:00 Zahájení sezóny akcí SPOLUDEN

Moc se na vás, po tak dlouhé době, těšíme a proto zahájíme Vílí stezku speciální akcí SPOLUDEN, kdy pro vás otevřeme celý areál a připravíme doprovodný program, upečeme si placky v pravěké peci a nebude chybět ani domácí promítání. Více informací zde (https://www.pozemskenebe.cz/inpage/spolu-den/).
11. 7., 18. 7., 25. 7., 1. 8., 8. 8., 15. 8. 10:00-18:00 Běžná otevírací doba Vílí stezky

Na vílí stezku pak můžete v každou neděli v červenci a srpnu od 10:00 do 18:00.

22. 8. 10:00 - 22:00 Zakončení sezóny akcí SPOLUDEN

Společně prožijeme den v celém areálu přírodních zahrad, budete si moci prohlédnout i 20let rostlou zahradu Anastazii, která je pro širokou veřejnost přístupná pouze 4 dny v roce. Více informací zde (https://www.pozemskenebe.cz/inpage/spolu-den/).

      
Pro školky a školy, skupiny či jiné organizace
Individuální prohlídky si prosím domluvte s naší Bohunkou
Kontakt: Bohunka Trhlíková, 724 219 897, Bohunka@pozemskenebe.cz

Adresa:
Komunitní zahrada Naše zahrádka
Pod Ohradou
Rudolfov 373 71

Zpět