Přidat do programu

Plavecký stadion a letní plovárna

EDIT 13. 3. 2020

DOČASNĚ UZAVŘENO - TEMPORARILY CLOSED - VORÜBERGEHEND GESCHLOSSEN

Krytý plavecký stadion nabízí 25 m dlouhý bazén se šesti dráhami, parní lázeň, relaxační bazének s masážními tryskami, solární louku a téměř 90 metrů dlouhý tobogán. Na letní plovárně je 50-ti metrový bazén s osmi dráhami, bazén s tobogánem a dětský bazén s klouzačkou a hradem s dvěma menšími skluzavkami.

Krytý plavecký stadion disponuje 25m dlouhým bazénem se šesti dráhami a startovními bloky jen po jedné straně. Dále se zde nachází parní lázeň, relaxační bazének s masážními tryskami (teplota vody 34°C), solární louka,  tobogán (86m). Šatny se sprchami jsou zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže. 

Venkovní areál patří díky svému umístění a rozloze k nejhezčím v republice. Návštěvníci mohou využívat velký 50m bazén (hloubka 1,60m - 2,30m) s osmi dráhami, bazén s tobogánem (hloubka 1,60m), dětský bazén (hloubka 0,50m - 0,80m) s klouzačkou a hradem s dvěma menšími skluzavkami a nakonec i brouzdaliště pro ty nejmenší. Voda je vyhřívána na 26 °C. Venkovní areál disponuje půjčovnou sportovního náčiní, kde si návštěvníci mohou půjčit věci na minigolf, stolní tenis, líný tenis, na basketbal, nohejbal, plážový volejbal a velké zahradní šachy.

Zpět