Plavecký stadion a letní plovárna

Plavecký stadion a letní plovárna

Krytý plavecký stadion nabízí 25 m dlouhý bazén se šesti dráhami, parní lázeň... Venkovní areál patří díky svému umístění a rozloze k nejhezčím v republice.

Přístupnost

Celoročně, dle aktuální otevírací doby.

Vstupné

Ano, dle aktuálního ceníku.

Jak se tam dostanete

Využít můžete místního parkoviště nebo hromadné dopravy.

Doporučená délka návštěvy

Minimálně 2 hodiny.

Doplňující informace

Krytý plavecký stadion nabízí 25 m dlouhý bazén se šesti dráhami, parní lázeň, relaxační bazének s masážními tryskami, solární louku a téměř 90 metrů dlouhý tobogán. Na letní plovárně je 50-ti metrový bazén s osmi dráhami, bazén s tobogánem a dětský bazén s klouzačkou a hradem s dvěma menšími skluzavkami.

Venkovní areál patří díky svému umístění a rozloze k nejhezčím v republice. Návštěvníci mohou využívat velký 50m bazén (hloubka 1,60m - 2,30m) s osmi dráhami, bazén s tobogánem (hloubka 1,60m), dětský bazén (hloubka 0,50m - 0,80m) s klouzačkou a hradem s dvěma menšími skluzavkami a nakonec i brouzdaliště pro ty nejmenší. Voda je vyhřívána na 26 °C. Venkovní areál disponuje půjčovnou sportovního náčiní, kde si návštěvníci mohou půjčit věci na minigolf, stolní tenis, líný tenis, na basketbal, nohejbal, plážový volejbal a velké zahradní šachy.