Váš program se nepodařilo aktualizovat.
Přidat do programu

Lázně Bechyně

EDIT 13. 3. 2020

V souvislosti se situací v ČR a rozhodnutím vlády zavádíme níže uvedená preventivní opatření.

Doporučení omezení návštěv v rámci léčebných pobytů v Lázních Bechyně.

Vážení klienti, hosté,
v návaznosti s vydaným Nařízením Vlády ČR ze dne 10.3.2020, týkajícím se zabránění šíření koronaviru Covid-19 Vám doporučujeme z hlediska prevence a bezpečnosti omezit návštěvy vašich blízkých po dobu vašeho pobytu v areálu lázní.

Toto se týká návštěv u klientů ubytovaných v léčebném komplexu Olga, LD Libuše, LD Božena, LD Vlasta a stravovacím objektu Jana.

Kromě omezení návštěv došlo ještě na omezení kulturního programu během pobytu, dočasně jsou přerušeny hudební produkce, výlety a některé přednášky.

Pobyty pomáhají s léčbou především artritidy a artrózy, Bechtěrevovy choroby, bolestivého syndromu šlach a svalů a dalších onemocnění. Při koupelích se používá slatina dovážená z vlastního rašeliniště na nedalekých Komárovských blatech.

Lázně Bechyně jsou jedny z nejstarších lázní v Čechách, dříve i dnes známé pro svůj vysoký léčebný standard a proklientský přístup. Léčíme především artritidy a artrózy, Bechtěrevovu chorobu, metabolická onemocnění s postižením kloubů, bolestivé syndromy šlach a svalů, předoperační a pooperační stavy (TEP), osteoporózu, nemoci nervové a další. Slatina, dovážená z vlastního rašeliniště na nedalekých Komárovských blatech, je naším hlavním přírodním léčivým zdrojem.

Lázeňské pobyty - osvědčené lázeňské procedury jako např. slatinné, perličkové a přísadové koupele, slatinné, medové i čokoládové zábaly, podvodní, klasické, relaxační, antistresové i aromatické masáže, masáže lávovými kameny a mořskými lasturami, fyzioterapie, mechanoterapie, elektroléčba, parafin, suché uhličité koupele, plynové injekce, ruční i přístrojová lymfodrenáž, plavání a léčebný tělocvik v bazénu, skupinový i individuální léčebný tělocvik, aquaaerobik, finská a parní sauna, solárium, nordic walking jsou doprovázeny lázeňskou stravou sestavenou nutričním terapeutem.

Zpět