Český Krumlov region

Jihočeská intermezza letos v Českém Krumlově

Jihočeská intermezza letos v Českém Krumlově

17.7.2020 10:35

Třetí ročník letního festivalu Jihočeská intermezza míří tentokrát do Českého Krumlova. Těšit se můžeme jak na úžasnou Jihočeskou filharmonii, tak také na její hosty Ivu Bittovou, Ondřeje Rumla, Annu Polívkovou, Dana Bártu a další. Vstupenky jsou v předprodeji na Ticketstream.

ANDĚLSKÁ FASHION SHOW

ANDĚLSKÁ FASHION SHOW

2.8.2017 08:44

Zámecká jízdárna v Českém Krumlově přivítá 1. ročník projektu "Andělská fashion show", kde se můžete těšit na finalistky České Miss 2017.

Soutěž o balíček z Fotomuzea Seidel

Soutěž o balíček z Fotomuzea Seidel

26.10.2016 10:31

Vyhrajte dárkový balíček a poznejte prostředí Fotomuzea Seidel. Možná Vám bude inspirací k navštívení a prožití hezký okamžiků. Doporučujeme!

Festival vína Český Krumlov® se blíží

Festival vína Český Krumlov® se blíží

6.10.2016 16:14

Vynikající vína s gastronomickými a kulturními zážitky již pátým rokem mistrně spojuje Festival vína Český Krumlov®, který od 21. října do 26. listopadu opět nabídne obyvatelům a návštěvníkům města přehlídku tuzemských i zahraničních vín, podzimní oslavu Svatomartinských vín, gastronomické lahůdky, ale také přátelská setkání se znalci vína. Program festivalu svou účastí ozdobí přední český odborník v oboru vinařství Miloš Michlovský, slovenský enolog a vinař Fedor Malík, uznávaní sommeliéři Tomáš Brůha, Ivo Dvořák, Klára Kollárová, Jiří Mecner, Michal Šetka či vyhlášený francouzský enolog prof. Christoph Garnier.