Slavnost přátelství na Pivovarských terasách ve Vimperku
V červnu tohoto roku ožije prostor zrevitalizovaných Pivovarských teras a přilehlého okolí velkou Slavností přátelství měst Vimperk a Freyung. Dvoudenní program bude plný hudby a interaktivní zábavy pro děti i dospělé.
Chceme připomenout minulost, současnost i budoucnost našeho města. Těšit se tedy můžete na soumarskou karavanu, řemeslné stánky, historické ležení či divadelní představení v podání Divadelního spolku Bouček a šermířského spolku Fechtýři s názvem Mechový potok.
Současné novinky z oblasti vědy a techniky i vize budoucnosti předvedou nositelé projektů ministerstva pro místní rozvoj a zástupci společnosti Rohde & Schwarz. Zábavné aktivity s přírodní tematikou chystají Správa NP Šumava a Správa NP Bavorský les. Nebude samozřejmě chybět ani dobré jídlo a pití.
Více informací naleznete ZDE.


