Rádio Blaník roztančí Prachatice

Místo konání: Prachatice

25. 9., 1600

Konec září bude v Prachaticích patřit skvělé muzice a pohodové atmosféře. Velké náměstí se promění v koncertní arénu pod širým nebem. Oblíbené Rádio Blaník sem v rámci svého letního turné přiveze nabitý hudební program plný předních českých interpretů.

Program zahájí úvodní slovo moderátorů, po kterém hned v 16:05 vystoupí domácí Blanická kapela, která publikum správně naladí na nadcházející koncertní maraton. Od půl šesté podvečer ovládne pódium pop-rockový matador Petr Kolář se svými největšími hity.

Hlavní večerní program odstartuje v 19:00 hodin energická show charismatické zpěvačky Olgy Lounové. Celý hudební svátek pak vyvrcholí ve 20:45 hodin koncertem populární skupiny Čechomor, která diváky zaručeně zvedne ze židlí svými pověstnými úpravami lidových písní.

Podrobný program koncertu:

  • 16:00 – Uvedení moderátory
  • 16:05 – Blanická kapela
  • 17:30 – Petr Kolář
  • 19:00 – Olga Lounová
  • 20:45 – Čechomor

Vzhledem k očekávanému velkému zájmu o tuto bezplatnou akci doporučují pořadatelé dorazit do centra města s dostatečným předstihem. Bližší informace o programu naleznete na oficiálních stránkách www.radioblanik.cz.