červnový koncert ANETY LANGEROVÉ na velkém nádvoří zámku

lokalita: Zámek 115

24. 6. 2022, 2030 — 2200

Nenechte si ujít ojedinělý koncert
v úžasných renesančních kulisách třeboňského zámku
 

ANETY LANGEROVÉ
s kapelou a smyčcovým triem
 

v pátek 24. června 2022, 20.30 hodin
Státní zámek Třeboň - velké nádvoří zámku

VSTUPNÉ: 490 - 690 Kč

 


 

PRODEJ VSTUPENEK - GOOUT.CZ

 


 

Pořádá: Agentura STRATEX

www / Aneta Langerová

 

 

 

 


 

 

Koncert Anety Langerové proběhne 24. června 2022 od 20:30 v rámci koncertního turné „Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován“ s kapelou a smyčcovým triem pod širou oblohou.

Vítejte ve světě Dvou sluncí.
V nekonečném vnitřním prostoru, kde je snění dovoleno.
Stačí se na chvíli ztišit a zastavit.
Stát se tím, kdo pozoruje.

Aneta Langerová se po vzácném čase Na Radosti vydala domů do svého nitra a stala se pozorovatelem nových příběhů. Následovat Anet do světa dvou sluncí znamená zaposlouchat se do tónů hudebního časoprostoru duše. Vnímavý pozorovatel v každém z nás se může vydat na cestu fantazie a setkat se s odvážnými alkami, vědomým stromem, příběhy Marie, Bílého Dne či Antonína. Společně s diváky vyšplhá na vysokou horu, odkud na obloze uvidí táhnout obrazy snů toužícího netopýra, boj větrných mlýnů, bouři ve sklenicích vody, ale také tkáně lesů a řek divokých. Někteří snad pocítí závrať z toho, jak krásné je být milován, z pokorného ptačího tance anebo z pocitu, že život v absolutním míru mají na dosah.

Album Dvě slunce vyšlo na podzim 2020 a nyní přichází rozzářit i diváky po celé ČR. Zaposlouchat se do příběhů z nového alba budou moci všichni fanoušci na koncertním turné, na kterém Anet doprovodí její kapela společně se smyčcovým triem. Těšit se tak mohou na zkušené muzikanty jako je klavírista a producent nové desky Jakub Zitko, bubeník Martin Kopřiva, baskytarista Miloš Klápště, kytarista Ludvík Kulich, violoncellistka a zpěvačka Dorota Barová, houslistka Veronika Vališová a violista Vladan Malinjak.

„Věřím, že vám nové písně budou dobrými společníky. Každý z příběhů má svou vlastní atmosféru. Ta vás třeba zavede blíž k tišině vlastní duše. Tak jako mne. Těším se, že se všichni opět setkáme na živých koncertech našeho turné, kde si je společně zazpíváme. Už se nemohu dočkat až budeme zase na cestách, má to své kouzlo. Moc mi chyběla interakce s publikem. Atmosféra živého hraní je nenahraditelná. Ať hudba zní a slunce svítí všem bez rozdílu,“ říká Anet.

Veškeré informace o Anetě a vystoupeních je možné najít na webových stránkáchfacebookovém profilu nebo instagramovém účtu Anety Langerové.