Nezapomenutelný teambuilding

Jižní Čechy jsou tradiční turistickou destinací jak pro individuální, tak kongresovou a incentivní turistiku. Snadná dostupnost, bezpečnost, výborná infrastruktura i široký výběr zajímavých míst, to vše dělá z jižních Čech atraktivní místo pro uspořádání jakékoli akce.

V nabídce regionu je řada moderních kongresových sálů, stejně jako exkluzivní historické prostory, jež splní požadavky i náročného klienta. Konferenční prostory vybavené nejmodernější technikou, profesionalita a individuální zákaznický servis je zárukou pro hladký průběh konference či incentivní akce. Samozřejmostí je kvalitní zázemí ubytovacích kapacit, doplněné o širokou nabídku aktivit a místních gastronomických specialit. 

Hledáte vhodný doprovodný program pro účastníky vaší akce, plánujete se svým pracovním týmem zorganizovat nezapomenutelný teambuilding nebo jen chcete netradičně odměnit své obchodní partnery? Pak jste na správném místě. V jižních Čechách můžete vyzkoušet celou řadu incentivních aktivit. Jedná se o ověřené volnočasové programy zaměřené na zážitky, poznání, zábavu i sport. V jižních Čechách se rozhodně nudit nebudete.