Přírodní koupaliště Bezdrev

Přírodní koupaliště Bezdrev

K létu neodmyslitelně patří koupání. Zavítejte během návštěvy Českobudějovicka-Hlubocka na přírodní koupaliště Bezdrev a oddejte se vodním radovánkám a relaxujte.

Přístupnost

V letní sezóně

Vstupné

Dle vybrané aktivity (hlavní pláž, Waterpark atd.))

Jak se tam dostanete

Parkoviště při objektu

(3 km od Hluboké nad Vltavou, 8 km od centra Českých Budějovic)

Doporučená délka návštěvy

2 hodiny

Doplňující informace

Koupaliště se nachází v centru ekologicky čistého jihočeského kraje, v krásném lesnatém prostředí na břehu 2. největšího rybníka v České republice. Rybník je obklopen nádhernou přírodou, kulturními památkami, bezpočtem cyklistických tras a jinými zajímavými turistickými cíly.

Co vše přírodní koupaliště Bezdrev nabízí?

  • ubytování v Camping restaurant Bezdrev s kompletními službami a vybavením na vysoké úrovni. Ubytovat se můžete v chatkách, stanech a jsou zde i vyhraněné prostory pro karavany.
  • občerstvení v Rybářské restauraci s pestrým výběrem rybích specialit a minutek přímo u pláže. K příjemnému posezení u vody můžete využít stylový kiosek.
  • zábavní aquapark se spoustou nafukovacích vodních atrakcí jako např. tzv. iceberg, trampolíny, skluzavky, katapult, točící válec, kolo Saturn, slider aj.
  • půjčovnu lodiček, šlapadel a sportovních potřeb (míče na volejbal a badminton, pálky na stolní tenis, létající talíře aj.)
  • dřevěný hrad se skluzavkou a několika překážkami, prolézačky, houpačky, pískoviště a velkou trampolínu
  • pro ubytované hosty dětský koutek pro ty nejmenší, se spoustou hraček, dětských knížek, omalovánek, společenských her, domečkem pro panenky, hradem s klouzačkou aj.