První kostka cukru

První kostka cukru

Mobilní aplikace s geolokační hrou pro rodiny s dětmi od 6 let

Už jste slyšeli o tom, že si v Dačicích můžete s dětmi zahrát pátrací hru SKRYTÉ PŘÍBĚHY? Zapojte se do hry a vydejte se na dobrodružnou misi do roku 1843. Juliana, manželka ředitele cukrovaru J.K. Rada, má ruce od krve, ale také skvělý nápad, ze kterého může vzejít důležitý vynález! Potřebuje k tomu ale vaši pomoc!

A jak na to?

Skryté příběhy jsou mobilní aplikace s geolokační hrou pro rodiny s dětmi již od 6 let věku. Stáhněte si ji zdarma do mobilu a vydejte se na jeden z mnoha výletů, které tato aplikace nabízí po celé České republice. Trasa v Dačicích se jmenuje PRVNÍ KOSTKA CUKRU. Zažijete úžasnou rodinnou zábavu, která zcela změní váš pohled na to, jak má vypadat dobrý rodinný výlet.

Výletní trasy vedou mnoha významnými i opomíjenými místy. Díky hře se přenesete do minulosti a spolu s dětmi budete poslouchat hlas konkrétní historické postavy spjaté s daným místem, která vám bude na každém zastavení vyprávět kousek svého příběhu. Společnosti vám bude dělat malý To-to, návštěvník z budoucnosti, který vám a vašim dětem bude dávat úkoly a otázky. Vrátíte se v čase do zásadních okamžiků našich dějin a splněním úkolů pomůžete hrdinovi příběhu vyřešit problém.

Aplikaci pro Android si můžete stáhnout zde.

Zaregistrujte se, vyhledejte příběh PRVNÍ KOSTKA CUKRU, stáhněte si jej do mobilu a můžete začít hrát!