Koncept LANNA - PLAVBYBUDEJOVICE.CZ & PLAVBYHLUBOKA.CZ

Koncept LANNA - PLAVBYBUDEJOVICE.CZ & PLAVBYHLUBOKA.CZ

Půjčovna sportovního vybavení a také pravidelné plavby výletní lodí z Českých Budějovic, přes Hlubokou nad Vltavou až do Purkarce

Chcete zažít netradiční dovolenou na Budějovicku? Projeďte se výletní lodí z Českých Budějovic, na Hlubokou nad Vltavou nebo až do Purkarce!

Informační centra InfoPointVltava.cz nabízí kromě kompletních výletních balíčků i pravidelné plavby výletní lodí, která Vás doveze z Českých Budějovic, přes Hlubokou nad Vltavou až do Purkarce. Výletní loď Vojtěch Lanna Jr. disponuje 20 místy a přepraví Vás i s Vašimi jízdními koly, a to za každého počasí, neboť je zastřešena a vytápěna.

Provozy InfoPointVltava.cz naleznete na dvou místech v Českých Budějovicích, v přístavu v Českém Vrbném a v Hluboké nad Vltavou. InfoPointVltava.cz turistům nabízí kompletní služby jako je např. půjčovna sportovního vybavení (lodě, kola, in-line brusle, nordic walking hole), občerstvení, úschovna zavazadel, informační letáky, mapy, WiFi připojení či dětský koutek.

Jízdní řád naleznete zde.

Vstupné

Dle aktuálního ceníku zde

Jak se tam dostanete

Začátek plavby u Kavárna LANNA, možnost nástupu v přístavu České Vrbné, přístav Hluboká nad Vltavou nebo Přístav Purkarec. U všech přístavů je parkoviště.

Doporučená délka návštěvy

½ dne až celý den

Víte, že...

…Koncept LANNA oživuje tradici pod jménem významného českobudějovického rodáka Vojtěcha Lanny?