Konopné lázně Městského hotelu Bobík

Konopné lázně Městského hotelu Bobík

Relaxace a pohoda ve městě pod Boubínem

Konopná péče, kterou lázně nabízí, byla po mnoho let studována farmaceutickými pracovníky a byla vyvinuta v odborných laboratořích, vyrobena v nejvyšší možné kvalitě podle ISO výroby zdravotnických prostředků a výrobků. Nepoužíváme chemické komponenty, ale zdravotnické prostředky a kosmetiku založenou na těch nejkvalitnějších a velmi pečlivě vybraných rostlinných extraktech, které spolu s konopím, nejmodernějšími lázeňskými vanami a inteligentními procedurami zlepší zdraví vašeho těla a zajistí duševní klid a pohodu.

Konopí je rostlina, která tisíce let pomáhá léčit a preventivně působit na zdraví člověka. Obsahuje látky zvané cannabinoidy,které se nacházejí pouze v konopí v zelené části rostliny a mají podstatně lepší využití než moderní superlativy chemického průmyslu. Nejvíce se o nich hovoří ve spojení s bolestmi a s kožními onemocněními nebo rakovinou, roztroušenou sklerózoua dalšími nemocemi,kterými jsou např. lupénka, ekzémy, akné, popáleniny, bércové vředy, jizvy, strie, vrásky, bolesti pohybového aparátu, bolesti zad, páteře, kloubů, šlach, křečové žíly, otoky nebo záněty.

Cannabinoidy pracují synergicky a pečují o postižené ložisko svými pozitivními farmakologickými schopnostmi. Dosud se nenašla rostlina, která by pomáhala léčit jako konopí bez vedlejších účinků na lidské zdraví a která by měla k dispozici tolik prospěšných látek účinných na širokou škálu onemocnění. Cannabinoidy jsou látky, které se v přírodě vyskytují pouze v rostlinách konopí.Vědci poukazují na jejich velký potenciál při léčbě nemocí a chorob. Konopí ulevuje při onemocnění jater a při úporném svědění.Také pomáhá při problémech se spaním a při depresích. Konopí je tady s námi již miliony let.

Kontakty:

Městský hotel Bobík, s.r.o.
Náměstí 325, 384 51 Volary
Tel.: +420 398 990 909
Email: recepce@hotelbobik.eu
www.hotelbobik.eu