Přidat do programu

Kemp Milavy

Pro nastávající letní sezónu nabízíme pobyty v krásném prostředí jihočeských rybníků a lesů. Rekreační areál Milavy - Velká Turná se nachází přibližně 10 Km od Strakonic, Blatné a Písku v lesním prostředí, obklopený několika rybníky, z nichž nejbližší a největší nese jméno Milavý.

Ubytování:

K ubytování jsou Vám k dispozici dva vybavené sruby, čtyřlůžkové chatky, nebo můžete využít vyhrazeného prostoru k umístění stanu či karavanu. Bližší innformace najdete pod záložkou "UBYTOVÁNÍ"

Stravování

Ke stravování můžete využít restauraci s velkým výběrem jídel za příznivé ceny přímo v areálu, nebo si sami uvařit v kuchyňce s plynovými sporáky, dřezem na mytí nádobí s teplou a studenou vodou a se stoly a židlemi.Základní potraviny, denně čerstvé pečivo, nápoje, drogistické zboží a cukrovinky vám nabídneme v naší malé prodejničce v areálu.

 

Rekreační vyžití:

Koupání v rybníce Milavý (asi 100 m od chatek písčitá i travnatá pláž s dětským hřištěm a občerstvením).Velmi dobré podmínky pro surfování. V areálu je k dispozici hřiště na volejbal a nohejbal. K zapůjčení vám nabízíme koule na petanque, rakety na bedbinton a další. Pro rybáře můžeme zajistit povolenku i bez rybářského lístku. Pro milovníky koní jsme schopni sjednat vyjížďky na koních. Přímo v areálu je vám k dispozici restaurace s venkovním posezením,kulečníkem a elektronickými šipkami a venkovní ohniště pro pořádání táboráků. Tato malebná část Čech také nabízí nepřeberné množství kulturních památek a zajímavostí.

Zpět