Království času

Království času

Spousta zábavy pro celou rodinu a příjemné prostředí za každého počasí. Více jak 1 200 kusů hodin, hodinek a budíků.

Království času,

muzeum hodinářského umění, kavárna, kreativní dílnička a dětské hřiště – to vše na jednom místě, sedm dní v týdnu, pro všechny věkové kategorie. Vyberte si, kterou část navštívíte…

Muzeum

Jednou z největších zajímavostí muzea je funkční věžní stroj od Ludvíka Hainze z 19. stol. Prohlédnout si můžete i samostatnou expozici populárních PRIMek, která přibližuje historii a tvorbu nejznámějšího českého producenta hodinek a hodin PRIM.

Kavárna

Příjemné posezení čeká na každého hosta v klidném prostředí kavárny, v blízkosti dětské herny či venku na zahradě. Denně můžete ochutnat vynikající dezerty cukrářů z našeho regionu a kvalitní kávu z nedaleké pražírny. V nabídce nechybí ani domácí limonády a drobné slané i sladké pečivo.

Hodinářská dílnička pro děti

Děti se mohou kreativně zapojit do činnosti naší hodinářské dílničky vlastními nápady nebo výrobou předmětů přímo z Království času. S pomocí našeho milého personálu si můžete zkusit vyrobit maketu budíku, náramkové hodinky, maňáska apod.

Dětské hřiště

Venkovní dětské hřiště v uzavřené zahradě je bezpečné místo pro hraní a pohyb na čerstvém vzduchu. Na hřišti jsou herní prvky, které zabaví, rozhýbou, podpoří i dětskou fantazii a smysl pro hru. Přijďte vyzkoušet např. skluzavkový tobogán, lanovku, houpačky, prolézačky a další.

 

Na Vaši návštěvu se těšíme nedaleko náměstí v ulici Purkyňova v Protivíně.