Přidat do programu

MX-ENDURO Park Jinín

Pořádá se zde spousta závodů, od amatérských až po závody Mistrovství světa v motokrosu juniorů.

Součástí areálu je zpevněné parkoviště závodních strojů (depo), které se nachází na 5ti patrech, celková kapacita je cca 300 obytných automobilů. Další součástí areálu jsou dvě budovy, ve kterých je umístěno sociální zázemí (sprchy, teplá voda, WC, užitková voda), tiskové středisko, zázemí pro administrativní a technické přejímky, zázemím pro řízení závodů (JURY, ředitelství,...), bistro se širokou nabídkou občerstvení. Věž, která je umístěna v cílové sekci tratě umožňuje poskytnout kvalitní zázemí časoměřičům, komentátorům a VIP hostům, kteří mají výhled na celý areál. Součástí areálu je rovněž kompletní pokrytí Wi-Fi a bezdrátového ozvučení s vysokým dosahem. V areálu jsou umístěné tribuny a také vybudovány přírodní ochozy pro diváky.

Motokrosová trať je vybavena novým startovacím zařízením a startovacími rošty, které se používají při Mistrovství světa v motokrosu, trať je možno přejít pomocí podchodů. Celá trať je upravena pro snadný přístup zdravotnické a záchranné služby včetně heliportu.     

Kemp v areálu MX-ENDURO Park Jinín je klasický kemp s možností ubytování v ubytovně, stanování, či stání pro karavany a obytná auta. Základní vybaveností jsou zpevněná stání pro obytné automobily, karavany, stany s možností parkování vedle. Areál disponuje sociálním zázemím na vysoké úrovni (sprchy, záchody, teplá voda, studená voda, užitková voda), dětské hřiště s trampolínou, bezbariérovým přístupem a kompletním  bezplatným pokrytím Wi-Fi sítí.

Kemp je vhodný pro rybáře (spousta příležitostí k rybolovu v okolí), pro turistiku, motorkáře a v neposlední řadě také pro firemní a skupinové akce. Součástí areálu je rovněž bistro s pestrou nabídkou občerstvení.

Zpět