Sportovně relaxační areál Hluboká

Sportovně relaxační areál Hluboká

Největší venkovní volnočasový areál, kde se zabaví celá rodina - od nejmenších po dospělé. Lokalita nabízí krásný výhled na zámek Hluboká, dostatek travnatých ploch pro odpočinek a atrakce pro nekončící zábavu.

Přístupnost

cca březen - říjen dle otevírací doby

Vstupné

Areál je volně přístupný, platí se jen vybrané atrakce zvlášť dle aktuálního ceníku

Jak se tam dostanete

200 metrů od areálu najdete parkoviště zdarma, do areálu můžete pohodlně přijet i na kole - leží u cyklostezky EV7 (10 km od Českých Budějovic). Díky lokality u řeky můžete využít i molo. Bezbariérový přístup.

Doporučená délka návštěvy

dle zvolených atrakcí, klidně celý den 

Doplňující informace

Výlet do nejkomplexnějšího areálu v ČR: Adrenalin park, adventure minigolf, obří dětský dřevěný hrad, různé prolézačky a skluzavky, nafukovací trampolínu a v neposlední řadě kurty určené pro plážový volejbal, basketbal, badminton, stolní tenis či petanque. Chcete-li relaxovat nebo se slunit, můžete v podstatě po celém areálu roztáhnout piknikové deky nebo lehátka. K dispozici je i písečná pláž a molo, kde se dá koupat. Dětem obzvláště v letních měsících pak přijde vhod ochlazovací zóna. Nově vzniklo velké dětské centrum Špuntarium, dětský lanáček se síťovým centrem nebo venkovní workout zóna.

Víte, že...

… areál leží přímo u cyklostezky z Českých Budějovic a na břehu řeky Vltavy? Využít tak můžete pestrou nabídku vodních aktivit a motorových lodiček.