Housův mlýn Tábor

Housův mlýn Tábor

Na multifunkčním filmovém Housově mlýně pod hradbami města Tábor, může být vaše svatba skutečně nezapomenutelná - je libo svatbu středověkou, mlynářskou, nebo třeba barokní?   

O lokalitě: 
Multifunkční areál na Housově Mlýně se nachází uprostřed zeleně, hodinu jízdy autem od Prahy a pět minut pěšky od centra Tábora. Mlýn byl vystavěn na základech mlýna pocházejícího ze 13.století, těsně pod starobylými hradbami Tábora, na břehu Tismenického potoka, protékajícího vodní nádrží Jordán. Místo, kde se nezvládnete nudit. Zážitková filmová zbrojnice, ubytování v pokojích s filmovými rekvizitami, krčma s filmovým menu, půjčovna kostýmů a k tomu velké hlídané parkoviště. 

Svatební místo:
Celý objekt nebo jeho část umíme uzavřít pro vaši svatbu. Krčma, kluby, pokoje, sály, zbrojnice, kostymérna a parkoviště "unesou" i náročné scénáře a libovolně velké skupiny. Postaráme se o vaše pohodlí i spokojenost. V údolí Tismenického potoka pod táborskými hradbami nebudete nikoho rušit, a nikdo nebude rušit vás.

Kapacita:
Čtyři patra hlavní budovy, tři přilehlé objekty a velké parkoviště nabízejí přes 3000 m2 plochy a s ní i nepřebernou škálu možností pro akce všeho typu. Malé, velké, uvnitř, venku, kultura či sport...  Ubytovací kapacita je momentálně 30 lůžek, pro dalších 100 účastníků máme připraveno podkroví se sociálním zázemím pro outdoorové nocování. Samozřejmostí je zajištění techniky i zkušený produkční tým.

Catering:
Přímo v areálu mlýna

Ubytování:
Přímo v areálu mlýna, případně v nedalekém historickém centru Tábora