Svatba v přírodní zahradě Anastázie

Svatba v přírodní zahradě Anastázie

Ukázková přírodní Zahrada Anastazie je součástí areálu Zahrady nad městem a je 1.certifikovaná ukázková přírodní zahrada v Čechách. Nachází se u Rudolfova nedaleko Českých Budějovic.

O lokalitě: 
Manželé Irena a Stanislav Kovářovi zde stvořili místo, které vyniká svou druhovou pestrostí. Když zahradou procházíte, cítíte nádhernou vůni květin a vnímáte, jak všechno přirozeně ladí. Prohlížíte si živé obrazy, které se mění během celého roku. Barevné odstíny a pestrost druhů květin vás zaplavují příjemnými pocity. Vnímáte velký klid a od jara do podzimu vašim uším lahodí zpěv ptáčků, který doplňuje i výjimečnost vašeho svatebního dne.  

Svatební místo:
Nabízíme vám zahradu vysoce hodnocenou lajckou i odbornou veřejností, kterou máte jen sami pro sebe v rozmezí 2 hodin. Můžete zde v klidu prožít váš jedinečný svatební obřad. V soukromí si vychutnáte jedinečný prostor 6000 m2 rozlehlé zahrady plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody. V 1 den se u nás konají pouze 3 svatební obřady. Máte 2 hodiny zahradu pouze sami pro sebe a dostatek času pro svatební obřad, gratulace i fotografování v zahradě. Kapacita naší zahrady je 70 lidí. A přitom se nemusíte o nic starat – zapůjčíme vám náš inventář, zahradu nazdobíme do světlých svatebních tónů a připravíme vám pohádkovou cestu k oltáři.

Kapacita:
Vhodné pro menší svatbu (do 70 osob)

Catering:
Možný v místě

Ubytování:
Možnost využít v okolí - např. České Budějovice, Hluboká nad Vltavou