Plavecký stadion Tábor

Plavecký stadion Tábor

Plavecký stadion nabízí možnosti kondičního a rekreačního plavání.

Plavecký stadion nabízí možnosti kondičního a rekreačního plavání, plavání pro školy, organizace a zájmové kluby, plavání pro starší veřejnost, plavání pro těhotné, kardiaky a diabetiky. Do všech prostor bazénu je umožněn bezbariérový vstup. V areálu Plaveckého stadionu se nachází vnitřní bazén s možností využití parních komor (délka 25 m), dětský bazén pro děti do 8 let (délka 6 m), otevřený venkovní areál s brouzdalištěm a tobogánem a individuální relaxační centrum. V prostoru Plaveckého stadionu se nachází na 55m2 samostatný provozní celek, ve kterém je zabudován soubor hydrorelaxačních a rehabilitačních zařízení. Provoz zařízení je navržen tak, aby umožnil odpočinek v soukromí či uzavřené společnosti, ale i z řad veřejnosti s kapacitou do 15 osob.

Venkovní bazén bývá otevřen v letní sezóně za pěkného počasí. V tomto areálu se nachází 25m dlouhý plavecký bazén, dětské brouzdaliště, tobogán, rekreační bazén s mnoha vodními atrakcemi. Venkovní tobogán má výšku 9,5m a délku 93m. Celodenní občerstvení zajišťuje restaurace a bufet.

Hned vedle se nachází Sokolská plovárna - přírodní koupání ve vodní nádrži Tábor s písečnou pláží, molem, půjčovnou lodiček a občerstvením.