Přidat do programu

Golfresort Monachus - Amenity resort

Kdysi tu stála osada jménem Mnich, po odsunu Němců to byl nepřístupný hraniční prostor. Teď se tu hraje golf na paloucích uprostřed lesa. Hřiště "Mnich" tvoří společně s devítijamkovým hřištěm "Nová Bystřice" GolfresortMonachus. Obě hřiště jsou vedle sebe, asi dva kilometry od centra Nové Bystřice.

Hřiště Mnich dnes patří k nejvyhledávanějším hřištím v České republice. Každoročně se zde pořádají nejen prestižní komerční akce, ale také republikové a mezinárodní profesionální turnaje. Hřiště je dokonale přizpůsobené místní krajině, která je pro tento sport jako stvořená.

Devítijamkové hřiště Nová Bystřice bylo prvním veřejným hřištěm v České republice. Není příliš náročné a patří mezi oblíbená hřiště pro začínající golfisty. Je zasazeno do mírně zvlněné krajiny a nabízí hráčům ideální podmínky nejen pro trénink.

V GolfresortuMonachus najdete vše, co od golfového resortu čekáte. Výborná restaurace s prostornou terasou a výhledem na hřiště, golfový obchod nebo služby trenéra pro začátečníky i pokročilé hráče.

Součástí GolfresortuMonachus je také Amenity Resort Česká Kanada s celkem 18 vilami, které si lze pronajmout buďto společně s golfem nebo individuálně.

Zpět