Plavecký bazén a venkovní aquapark Jindřichův Hradec

Plavecký bazén a venkovní aquapark Jindřichův Hradec

Užijte si vodní radovánky v Jindřichově Hradci.

Přístupnost

Celoročně, dle aktuální otevírací doby

Vstupné

Ano, dle aktuálního ceníku

Jak se tam dostanete

U bazénu se nachází parkoviště.

Doporučená délka návštěvy

minimálně 2 hodiny

Doplňující informace

Navštivte plavecký bazén v Jindřichově Hradce. Plavecký bazén představuje komplexní moderní zařízení pro sport i rekreaci odpovídající i nejpřísnějším evropským kritériím na vybavení takového zařízení.

Budova plaveckého bazénu zahrnuje vlastní plavecký bazén o šesti plaveckých drahách délky 25 m, hloubky 115-155 cm se zvedacím zařízením pro plavání invalidů, dva dětské bazény - první, klasický o velikosti 9x6 m a hloubce 20-80 cm a druhý, relaxační o velikosti 28 m2. Součástí relaxačního bazénu jsou chrliče, divoká řeka, protiproud, relaxační vzduchová lavice, dvě vířivky, 45metrový tobogán a parní kabina na odpočinkové terase. V relaxačním a dětských bazénech je voda udržována na úrovni koupelových bazénů nad 30 °C. Voda v bazénech je upravována ozonizací a UV zářením, což znamená snížení používání chloru a příznivější vliv vody na pokožku.

Dále jsou zde umístěny 3 typy saun - klasická finská, bylinková a infrasauna. Služby doplňují mokrý a suchý bufet a v létě restaurace.Velmi oblíbené jsou kurzy kondičního a rehabilitačního cvičení ve vodě.