Adventure minigolf Hluboká

Adventure minigolf Hluboká

Nevšední pojetí oblíbeného sportu, který prověří šikovné ruce. 18 jamek různých náročností zvládne zdolat každý člen rodiny, navíc je  hřiště zasazeno do vzrostlé přírodní zahrady, která vytváří skvělou atmosféru během letních dnů.

Přístupnost

mimo zimu, cca březen - říjen dle otevírací doby

Vstupné

ANO, dle aktuálního ceníku

Jak se tam dostanete

200 metrů od Sportovně relaxačního areálu Hluboká můžete využít parkoviště zdarma. Do města můžete přijet i autobusem (zastávka Pod kostelem cca 1,5 km) nebo na kole po cyklostezce z Českých Budějovic (10 km, areál je přímo u cyklostezky). Vlaková zastávka na trati České Budějovice - Plzeň vzdálena cca 3 km.

Doporučená délka návštěvy

1-2 hodiny (dle počtu hráčů)

Doplňující informace

Adventure minigolf je součástí Sportovně relaxačního areálu Hluboká, kde se nachází mnoho dalších možností pro trávení volného času celé rodiny včetně občerstvení. Areál má aktivity pro nejmenší děti i pro dospělé. Součástí areálu je prostor na koupání a hned vedle minigolfu se nachází Aloha koktejl bar. Z jeho terasy a písečné pláže lze pozorovat hrající členy skupiny.

Hřiště je navíc krásně osvětleno, a nabízí tak neobvyklý večerní zážitek plný dokonalé romantiky. Tak neváhejte a přijďte si užít spoustu zábavy a zaslouženého odpočinku!

Víte, že...

… se hřiště Adventure minigolf skládá z 18–ti jamek různé obtížnosti a hra není nijak fyzicky náročná a zahrát si ji může skutečně každý, včetně těch nejmenších?