Forest fish

Forest fish

Rybník Velký Vrchotický, obklopen lesy a krásnou přírodou nabízí všem sportovním rybářům mnoho rybářských zážitků a překvapení. Rybolov může provozovat každý, kdo si zakoupí jednu z povolenek, při respektování obecných pravidel, etiky a rybářského řádu.

Přístupnost

Celoročně.

Vstupné

Zakupují se rybářské povolenky, cena dle aktuálního ceníku.

Jak se tam dostanete

Možnost pohybu automobilem po zpevněné cestě, která je vedena kolem celého rybníka. Parkování či bivakování je možné při zpevněné cestě kolem celého rybníka.

Doporučená délka návštěvy

Minimálně 3 hodiny.

Doplňující informace

Soukromý rybník o rozloze 10ti ha, bohatě zarybněn rozmanitými druhy ryb. Obsádku tvoří: kapr, amur, tolstolobik, lín, štika, candát, jeseter, okoun. Pravidelným dosazováním je docilována nadstandardní četnost úlovků. Vysazujeme i trofejní ryby. Hloubka rybníka je 2-4 m.  Areál rybníka poskytuje kompletní servis nejen pro rybáře, ale nabízí také hezké prostředí pro toulky přírodou či posezení s rodinou, nebo přáteli. K dispozici jsou parkovací plochy, plocha pro připojení přívěsů k síti el. vedení, čtyřlůžkové chatky, mola, toalety, sprchy a rybářský srub s venkovním i vnitřním krbem nabízející celodenní občerstvení.