Přidat do programu

Bertiny lázně

Bertiny lázně mají v Třeboni velmi dlouhou tradici. Založeny byly již r. 1883 učitelem Václavem Huckem, který zde zavedl používání třeboňského přírodního léčivého zdroje - slatiny. Lázně se nacházejí v těsné blízkosti historického centra Třeboně, obtékány klenotem jižních Čech, Zlatou stokou, díky čemuž si můžete plně vychutnat klidnou atmosféru starobylého města ve spojení s přírodou.

Při léčení pacientů se Bertiny lázně drží svého historického odkazu, neboť hlavním léčebným zdrojem je třeboňská slatina. Ta má blahodárný vliv na organismus, který rovnoměrně prohřívá, působí blahodárně na pokožku, tlumí bolest a zkracuje dobu regenerace u pacientů s obtížemi pohybového paparátu. Návštěvníci si zde dále mohou vychutnat nejrůznější masáže, koupele a zábaly.

Ubytovací kapacita v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo apartmánech činí 186 lůžek ve 102 pokojích. Další ubytovací kapacity jsou k dispozici v okolních penzionech, které jsou v dosahu pohodlné pěší chůze od lázní.

Součástí lázeňského komplexu jsou restaurace, bary, plavecký bazén, sauna a moderně vybavený Sport park, který nabízí nejrůznější formy aktivního odpočinku. Zahrnuje tenisovou halu, venkovní tenisové kurty, volejbalový kurt, squash, fitness, bowling a stolní tenis.

Více informací na: www.berta.cz

Zpět