Zážitky z jižních Čech pod stromeček

Obdarujte své nejmilejší netradičním zážitkem v jižních Čechách. V našem přehledu nechybí zábava pro celou rodinu nebo partu přátel, adrenalinové zážitky, zážitky se zvířátky, kulturní zážitky, netradiční ubytování, relax, zážitky pro dámy, pro pány, pro chuťové pohárky, a originální zážitky, které jen tak někde nezažijete… Nechte si inspirovat. Seznam všech tipů tady.

Zábava pro celou rodinu nebo partu přátel

Únikové hry, vyhlídkové plavby na vorech, zážitky ze Sportovně relaxačního areálu, vstupenky všeho druhu, adventure golf nebo kreativní činnosti, romantická vyjížďka v kočáru… Celkový přehled.

Adrenalinové zážitky

Jak se leze na skále s horským vůdcem v údolí Lužnice? Jaké je to skočit bungee jumping? Jak vypadá okolní svět z balónu? Nebo jaké to je proletět se letadlem nad Českou Kanadou? To vše a mnohem více mohou vaši blízcí zjistit…

Za zvířátky!

Líbila by se vašim blízkým procházka s alpakou? Nebo snad stát se na den ošetřovatelem v ZOO? Výlet za vlky? Zážitkový program na statku u oveček v Chlumečku? Nebo zážitková jízda na velbloudovi? Celkový přehled hledejte tady.

Pro pány

Kapitánský kurz na Lipně, zážitková jízda na traktoru, sportovní rybaření na rybníku Velký Vrchotický, návštěva Muzea veteránů v Nové Bystřici a další.